English version 
Rosenborg Web
SESONGEN 2021
 NYHETER
 KAMPER
 SPILLERE
 STATISTIKK
KLUBBEN
 HISTORIE
 KLUBBFAKTA
 MERITTER
 REKORDER
 LERKENDAL STADION
EKSKLUSIVT
 LESESTOFF
 I GAMLE DAGER
 LEGENDER
 BILDESPESIAL
MENINGER
 DEBATTFORUM
 KOMMENTAR
 DIN MENING
RBKweb
 OM RBKweb
 ANNONSEINFORMASJON
 RSS-KANAL
 ARKIV
 TA KONTAKT
SØK I ARTIKLER
Debattforum

Alle kan lese innleggene, men man må registrere seg for å delta aktivt i diskusjonene.
Everyone can read the posts, but you have to register before writing your own posts.

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   StatistikkStatistikk   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Spillerbørs
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 27.05.2016 00:49    Post subject: Reply with quote

2mas wrote:
Grei dominans på VG-børsen:

1. Fredrik Midtsjø, Rosenborg 6,10 (10)
2. Jonas Svensson, Rosenborg 6,09 (11)
3. Mike Jensen, Rosenborg 6,00 (10)


Og nå er Hansen på femte plass. Fire fra RBK blant topp fem:

1. Jonas Svensson, Rosenborg 5,92 (12)
2. Mike Jensen og Fredrik Midtsjø, Rosenborg 5,91 (11)
4. Fredrik Semb, Odd 5,90 (10)
5. André Hansen, Rosenborg 5,83 (12)

Tipper at Hansen er foran Semb etter helgas runde! Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 29.05.2016 17:14    Post subject: TL 2016: Rosenborg 3-1 Molde - spillerbørs Reply with quote

Rosenborg 3 - 1 Molde

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Hansen
6

Svensson
7

Holmar
7

Skjelvik
7

Gersbach
7


Jensen
7

Konradsen
7


Midtsjø
7

Helland
8


Gytkjær
8

Thorarinsson
6


Vilhjalmsson
7



Sum 12 spillere: 84     Spillersnitt: 7,00



Rosenborg [4-3-3]
André Hansen - Jonas Svensson, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik, Alex Gersbach - Mike Jensen, Anders Konradsen (Magnus Stamnestrø 88), Fredrik Midtsjø (Matthias Vilhjalmsson 59) - Pål André Helland (Johan Lædre Bjørdal 74), Christian Gytkjær, Gudmundur Thorarinsson

Ubenyttet reserve: Pavel Londak, Elba Rashani og Riku Riski


Stor takk til de som skrev børs:

Zarm93, Aristoteles, konrad4ever, Der Kaiser, Whoppa, haavarl, Kleviño, standarn, 1960, Makkverk


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Christian Gytkjær7,708Strålende
02Pål André Helland7,508Strålende
03Fredrik Midtsjø7,407Meget god
04Alex Gersbach7,307Meget god
05Mike Jensen7,207Meget god
06Anders Konradsen7,107Meget god
07Jørgen Skjelvik7,007Meget god
08Jonas Svensson6,807Meget god
09Holmar Örn Eyjolfsson6,707Meget god
10Matthias Vilhjalmsson6,507Meget god
11Gudmundur Thorarinsson6,206God
12André Hansen5,506God


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen81136,23God
01Jonas Svensson81136,23God
03Pål André Helland36066,00God
04Anders Konradsen76135,85God
05Alex Gersbach35065,83God
06Fredrik Midtsjø68125,67God
06Mike Jensen68125,67God
08Tore Reginiussen56105,60God
09Yann-Erik de Lanlay61115,55God
10Matthias Vilhjalmsson55105,50God
11Gudmundur Thorarinsson22045,50God
12Holmar Örn Eyjolfsson65125,42OK
13Jørgen Skjelvik57124,75OK
14Christian Gytkjær39094,33Under pari
-Johan Lædre Bjørdal04014,00-
-Riku Riski03013,00-
-Elba Rashani07032,33-


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm2 - 173116,64
12Haugesund - Rosenborg1 - 147114,27
13Rosenborg - Molde3 - 184127,00
14Bodø/Glimt - Rosenborg----
15Rosenborg - Sarpsborg----
16Aalesund - Rosenborg----
17Rosenborg - Haugesund----
18Viking - Rosenborg----
19Lillestrøm - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
8141485,53
Snitt lagpoeng: 62,62
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt



Back to top
View user's profile Send private message
Makkverk
Veteran


Joined: 05 Apr 2005
Posts: 2133
Location: Trondhjem

PostPosted: 29.05.2016 20:54    Post subject: Reply with quote

Utrolig at Vilhjalmsson havner en karakter høyere enn Thorarinsson. Jaja, fotball er følelser, og det er jo børsene også!
_________________
kentosd wrote:
Gratulerer til Makkverk med innlegg nummer 1 000 000 på rbkweb. Forøvrig et makkverk av et innlegg. Som seg hør og bør.
Back to top
View user's profile Send private message
pingvin
Veteran


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 3684

PostPosted: 29.05.2016 21:13    Post subject: Reply with quote

Tror Gudi "lider" under av at han ikke er en klassisk vingtype som dribler av 2 mann og legger inn. Det synes kanskje bedre, enn småspillet, kombinasjonsspillet, nærteknikken osv. Synes Gudi var god i går jeg!
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 04.07.2016 19:35    Post subject: TL 2016: Bodø/Glimt 0-0 Rosenborg - spillerbørs Reply with quote

Bodø/Glimt 0 - 0 Rosenborg

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Hansen
5

Svensson
4

Reginiussen
5

Holmar
5

Gersbach
4


Jensen
4

Konradsen
4


Midtsjø
4

Helland
4


Gytkjær
3

Vilhjalmsson
4


Londak
5



Sum 12 spillere: 51     Spillersnitt: 4,25



Rosenborg [4-3-3]
André Hansen (Pavel Londak 30) - Jonas Svensson, Tore Reginiussen, Holmar Eyjolfsson, Alex Gersbach - Mike Jensen, Anders Konradsen, Fredrik Midtsjø (Gudmundur Thorarinsson 77) - Pål André Helland, Christian Gytkjær (Jørgen Skjelvik 71), Matthias Vilhjalmsson

Ubenyttet reserve: Johan Lædre Bjørdal, Magnus Stamnestrø og Elba Rashani


Stor takk til de som skrev børs:

haavarl, Largactyl, Aristoteles, Zarm93, 1960


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Holmar Örn Eyjolfsson4,805OK
01Tore Reginiussen4,805OK
03André Hansen4,605OK
03Pavel Londak4,605OK
05Jonas Svensson4,404Under pari
05Pål André Helland4,404Under pari
07Anders Konradsen4,204Under pari
08Fredrik Midtsjø4,004Under pari
08Matthias Vilhjalmsson4,004Under pari
08Mike Jensen4,004Under pari
11Alex Gersbach3,804Under pari
12Christian Gytkjær3,003Dårlig


BØRSENE 1-5
SpillerhaavarlLargactylAristotelesZarm931960
André Hansen45455
Jonas Svensson45445
Holmar Örn Eyjolfsson45456
Tore Reginiussen45456
Alex Gersbach45424
Mike Jensen44345
Anders Konradsen45354
Fredrik Midtsjø45335
Pål André Helland44356
Christian Gytkjær44223
Matthias Vilhjalmsson44435
Pavel Londak45455
124856424859


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen86146,14God
02Jonas Svensson85146,07God
03Anders Konradsen80145,71God
04Pål André Helland40075,71God
05Alex Gersbach39075,57God
06Tore Reginiussen61115,55God
06Yann-Erik de Lanlay61115,55God
08Fredrik Midtsjø72135,54God
08Mike Jensen72135,54God
10Gudmundur Thorarinsson22045,50God
11Holmar Örn Eyjolfsson70135,38OK
12Matthias Vilhjalmsson59115,36OK
13Jørgen Skjelvik57124,75OK
14Christian Gytkjær42104,20Under pari
-Pavel Londak05015,00-
-Johan Lædre Bjørdal04014,00-
-Riku Riski03013,00-
-Elba Rashani07032,33-


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm2 - 173116,64
12Haugesund - Rosenborg1 - 147114,27
13Rosenborg - Molde3 - 184127,00
14Bodø/Glimt - Rosenborg0 - 051124,25
15Rosenborg - Sarpsborg----
16Aalesund - Rosenborg----
17Rosenborg - Haugesund----
18Viking - Rosenborg----
19Lillestrøm - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
8651605,44
Snitt lagpoeng: 61,79
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt



Back to top
View user's profile Send private message
Whoppa
Veteran


Joined: 21 Feb 2011
Posts: 1242

PostPosted: 07.07.2016 15:20    Post subject: Reply with quote

Lagbørs snitt hjemmebane: 6.28
Lagbørs snitt bortebane: 4.58
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 24.07.2016 01:26    Post subject: TL 2016: Rosenborg 5-2 Sarpsborg - spillerbørs Reply with quote

Rosenborg 5 - 2 Sarpsborg

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Londak
4

Svensson
5

Reginiussen
4

Holmar
5

Skjelvik
5


Jensen
6

Vilhjalmsson
5

Thorarinsson
4

Helland
7


Gytkjær
4

Midtsjø
5


de Lanlay
5



Sum 12 spillere: 59     Spillersnitt: 4,92



Rosenborg [4-3-3]
Pavel Londak - Jonas Svensson, Tore Reginiussen, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik - Mike Jensen, Matthias Vilhjalmsson, Gudmundur Thorarinsson (Yann-Erik de Lanlay 60) - Pål André Helland (Elba Rashani 82), Christian Gytkjær (Johan Lædre Bjørdal 90), Fredrik Midtsjø

Ubenyttet reserve: Julian Faye Lund, Alex Gersbach, Magnus Stamnestrø og John Hou Sæter


Stor takk til de som skrev børs:

Brooklynlol, Kleviño, konrad4ever, Aristoteles, Zarm93, otters, 1960, Whoppa


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Pål André Helland6,887Meget god
02Mike Jensen5,886God
03Jonas Svensson5,385OK
04Fredrik Midtsjø5,255OK
05Matthias Vilhjalmsson5,005OK
05Yann-Erik de Lanlay5,005OK
07Holmar Örn Eyjolfsson4,635OK
08Jørgen Skjelvik4,505OK
09Christian Gytkjær4,254Under pari
09Gudmundur Thorarinsson4,254Under pari
11Pavel Londak4,134Under pari
12Tore Reginiussen3,754Under pari


BØRSENE 1-8
BrooklynlolKleviñokonrad4everAristotelesZarm93otters1960Whoppa
Pavel Londak53445354
Jonas Svensson56645566
Tore Reginiussen34444344
Holmar Eyjolfsson55545445
Jørgen Skjelvik55544445
Mike Jensen67646576
Matthias Vilhjalmsson56644546
Gudi Thorarinsson45534355
Pål André Helland77767777
Christian Gytkjær44644444
Fredrik Midtsjø56644566
Yann-Erik de Lanlay55555555
125963655057536163


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen86146,14God
02Jonas Svensson90156,00God
03Pål André Helland47085,88God
04Anders Konradsen80145,71God
05Mike Jensen78145,57God
06Alex Gersbach39075,57God
06Fredrik Midtsjø77145,50God
08Yann-Erik de Lanlay66125,50God
08Tore Reginiussen65125,42OK
10Holmar Örn Eyjolfsson75145,36OK
11Matthias Vilhjalmsson64125,33OK
12Gudmundur Thorarinsson26055,20OK
13Jørgen Skjelvik62134,77OK
14Christian Gytkjær46114,18Under pari
-Pavel Londak09024,50-
-Johan Lædre Bjørdal04014,00-
-Riku Riski03013,00-
-Elba Rashani07032,33-


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm2 - 173116,64
12Haugesund - Rosenborg1 - 147114,27
13Rosenborg - Molde3 - 184127,00
14Bodø/Glimt - Rosenborg0 - 051124,25
15Rosenborg - Sarpsborg5 - 259124,92
16Aalesund - Rosenborg----
17Rosenborg - Haugesund----
18Viking - Rosenborg----
19Lillestrøm - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
9241725,40
Snitt lagpoeng: 61,60
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt



Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 24.07.2016 02:57    Post subject: Re: TL 2016: Aalesund 1-1 Rosenborg - spillerbørs Reply with quote

Aalesund 1 - 1 Rosenborg

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Londak
6

Svensson
5

Bjørdal
5

Skjelvik
5

Gersbach
5


Jensen
6

Konradsen
4

Thorarinsson
4

Rashani
5

Vilhjalmsson
4

de Lanlay
5


Helland
4



Sum 12 spillere: 58     Spillersnitt: 4,83



Rosenborg [4-3-3]
Pavel Londak - Jonas Svensson, Johan Lædre Bjørdal, Jørgen Skjelvik, Alex Gersbach - Mike Jensen (Fredrik Midtsjø 73), Anders Konradsen, Gudmundur Thorarinsson - Elba Rashani (Holmar Eyjolfsson 79), Matthias Vilhjalmsson 81), Yann-Erik de Lanlay (Pål André Helland 46)

Ubenyttet reserve: Julian Faye Lund, Tore Reginiussen, Magnus Stamnestrø og Christian Gytkjær


Stor takk til de som skrev børs:

Moody, Largactyl, Zarm93, haavarl, hello, ReBoK, 1960, libido, BjarneS, Whoppa


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Pavel Londak6,306God
02Mike Jensen5,506God
03Jørgen Skjelvik5,405OK
03Yann-Erik de Lanlay5,405OK
05Alex Gersbach5,305OK
06Elba Rashani5,205OK
07Johan Lædre Bjørdal5,105OK
08Jonas Svensson4,705OK
09Matthias Vilhjalmsson4,204Under pari
09Pål André Helland4,204Under pari
11Anders Konradsen4,004Under pari
12Gudmundur Thorarinsson3,704Under pari


BØRSENE 1-10
MoodyLargactylZarm93haavarlhelloReBoK1960libidoBjarneSWhoppa
Pavel Londak6667666677
Jonas Svensson4446554465
Johan Lædre Bjørdal5555555466
Jørgen Skjelvik6556555566
Alex Gersbach5556556565
Mike Jensen4656557566
Anders Konradsen5442353563
Gudi Thorarinsson2536434433
Elba Rashani5556555556
Matthias Vilhjalmsson3546544344
Yann-Erik de Lanlay5456565576
Pål André Helland2446445355
1252585568575859546762


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen86146,14God
02Jonas Svensson95165,94God
03Pål André Helland51095,67God
04Anders Konradsen84155,60God
04Mike Jensen84155,60God
06Fredrik Midtsjø77145,50God
07Alex Gersbach44085,50God
08Yann-Erik de Lanlay71135,46OK
09Tore Reginiussen65125,42OK
10Holmar Örn Eyjolfsson75145,36OK
11Matthias Vilhjalmsson68135,23OK
12Gudmundur Thorarinsson30065,00OK
13Jørgen Skjelvik67144,79OK
14Christian Gytkjær46114,18Under pari
15Elba Rashani12043,00Dårlig
-Pavel Londak015035,00-
-Johan Lædre Bjørdal09024,50-
-Riku Riski03013,00-


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm2 - 173116,64
12Haugesund - Rosenborg1 - 147114,27
13Rosenborg - Molde3 - 184127,00
14Bodø/Glimt - Rosenborg0 - 051124,25
15Rosenborg - Sarpsborg5 - 259124,92
16Aalesund - Rosenborg1 - 158124,83
17Rosenborg - Haugesund----
18Viking - Rosenborg----
19Lillestrøm - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
9821845,37
Snitt lagpoeng: 61,38
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt



Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 24.07.2016 03:00    Post subject: Reply with quote

Whoppa wrote:
Lagbørs snitt hjemmebane: 6.28
Lagbørs snitt bortebane: 4.58


Har ikke regnet på dette, men den enorme forskjellen som vist over av Whoppa, har vel ikke akkurat endret seg på de siste par kampene.
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 25.07.2016 14:37    Post subject: TL 2016: Rosenborg 6-0 Haugesund - spillerbørs Reply with quote

Rosenborg 6 - 0 Haugesund

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Kwarasey
6

Midtsjø
6

Bjørdal
6

Skjelvik
6

Gersbach
7


Jensen
7

Thorarinsson
6

Vilhjalmsson
9

de Lanlay
7

Gytkjær
6

Rashani
7


Helland
5
   

Bakenga
8



Sum 13 spillere: 86     Spillersnitt: 6,62



Rosenborg [4-3-3]
Adam Larsen Kwarasey - Fredrik Midtsjø, Johan Lædre Bjørdal, Jørgen Skjelvik, Alex Gersbach - Mike Jensen (Magnus Stamnestrø 67), Gudmundur Thorarinsson, Matthias Vilhjalmsson - Yann-Erik de Lanlay (Pål André Helland 60), Christian Gytkjær (Mushaga Bakenga 60), Elba Rashani

Ubenyttet reserve: Pavel Londak, Erlend Reitan, Tore Reginiussen og Holmar Eyjolfsson


Stor takk til de som skrev børs:

Zarm93, Indreløper, Aristoteles, moomoo, Silkesvarten, Whoppa, Moody, ReBoK, Tubbytubb, O-Rex, Oppkast, Pirlo, hello, libido, zaphod81, 1960, Fotbaillneroinn, Der Kaiser, otters


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Matthias Vilhjalmsson8,899Magisk
02Mushaga Bakenga7,588Strålende
03Elba Rashani7,217Meget god
04Yann-Erik de Lanlay7,057Meget god
05Mike Jensen6,897Meget god
06Alex Gersbach6,687Meget god
07Gudmundur Thorarinsson6,326God
07Jørgen Skjelvik6,326God
09Christian Gytkjær6,056God
09Johan Lædre Bjørdal6,056God
11Adam Larsen Kwarasey5,896God
11Fredrik Midtsjø5,896God
13Pål André Helland5,215OK


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen86146,14God
02Jonas Svensson95165,94God
03Mike Jensen91165,69God
04Alex Gersbach51095,67God
05Anders Konradsen84155,60God
06Pål André Helland56105,60God
07Yann-Erik de Lanlay78145,57God
08Fredrik Midtsjø83155,53God
09Matthias Vilhjalmsson77145,50God
10Tore Reginiussen65125,42OK
11Holmar Örn Eyjolfsson75145,36OK
12Gudmundur Thorarinsson36075,14OK
13Jørgen Skjelvik73154,87OK
14Christian Gytkjær52124,33Under pari
15Elba Rashani19053,80Under pari
-Mushaga Bakenga08018,00-
-Adam Larsen Kwarasey06016,00-
-Pavel Londak15035,00-
-Johan Lædre Bjørdal15035,00-
-Riku Riski03013,00-


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm2 - 173116,64
12Haugesund - Rosenborg1 - 147114,27
13Rosenborg - Molde3 - 184127,00
14Bodø/Glimt - Rosenborg0 - 051124,25
15Rosenborg - Sarpsborg5 - 259124,92
16Aalesund - Rosenborg1 - 158124,83
17Rosenborg - Haugesund6 - 086136,62
18Viking - Rosenborg----
19Lillestrøm - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
10681975,44
Snitt lagpoeng: 62,82
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt



Back to top
View user's profile Send private message
MariusV
Veteran


Joined: 15 Feb 2012
Posts: 1040
Location: Norge

PostPosted: 25.07.2016 17:47    Post subject: Reply with quote

Den sikk-sakkingen der i "utvikling spillersnitt" er bekyrmringsverdig. Vi er gode hjemme og mindre og mindre gode borte.
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 25.07.2016 23:05    Post subject: CL 2016: Rosenborg 3-1 Norrköping - spillerbørs Reply with quote


Rosenborg 3 - 1 Norrköping

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Londak
5

Svensson
6

Reginiussen
5

Holmar
6

Skjelvik
3


Jensen
6

Konradsen
6

Midtsjø
6

Helland
7

Gytkjær
3

de Lanlay
6



Sum 11 spillere: 59     Spillersnitt: 5,36



Rosenborg [4-3-3]
Pavel Londak - Jonas Svensson, Tore Reginiussen, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik - Mike Jensen, Anders Konradsen, Fredrik Midtsjø (Gudmundur Thorarinsson 89) - Pål André Helland, Christian Gytkjær (Matthias Vilhjalmsson 81), Yann-Erik de Lanlay (Alex Gersbach 86)

Ubenyttet reserve: Julian Faye Lund, Johan Lædre Bjørdal, Magnus Stamnestrø og Elba Rashani


Stor takk til de som skrev børs:

sidney, konrad4ever, Brødsmula, Thulian, Zarm93, libido, hello, moomoo, zaphod81, SuperTimCahill, ReBoK, jubajuba, Zorac, Megafritz, 1960, Moody, Trocadero


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Pål André Helland6,657Meget god
02Fredrik Midtsjø6,416God
03Holmar Örn Eyjolfsson6,066God
04Yann-Erik de Lanlay6,006God
05Mike Jensen5,886God
06Jonas Svensson5,826God
07Anders Konradsen5,766God
08Tore Reginiussen4,765OK
09Pavel Londak4,595OK
10Christian Gytkjær3,243Dårlig
10Jørgen Skjelvik3,243Dårlig


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01Pål André Helland717,00Meget god
02Jonas Svensson616,00God
02Mike Jensen616,00God
02Anders Konradsen616,00God
02Yann-Erik de Lanlay616,00God
02Fredrik Midtsjø616,00God
02Holmar Örn Eyjolfsson616,00God
08Tore Reginiussen515,00OK
08Pavel Londak515,00OK
10Jørgen Skjelvik313,00Dårlig
10Christian Gytkjær313,00Dårlig


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Rosenborg - Norrköping3 - 159115,36
02Norrköping - Rosenborg----
03Rosenborg - APOEL----
04APOEL - Rosenborg----
59115,36
Snitt lagpoeng: 59,00
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 25.07.2016 23:45    Post subject: CL 2016: Norrköping 3-2 Rosenborg - spillerbørs Reply with quote


Norrköping 3 - 2 Rosenborg

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Londak
4

Svensson
5

Reginiussen
3

Holmar
2

Skjelvik
4


Jensen
6

Konradsen
6

Midtsjø
2

Helland
2

Gytkjær
4

de Lanlay
4



Sum 11 spillere: 42     Spillersnitt: 3,82



Rosenborg [4-3-3]
Pavel Londak - Jonas Svensson, Tore Reginiussen, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik - Mike Jensen, Anders Konradsen, Fredrik Midtsjø (Matthias Vilhjalmsson 67) - Pål André Helland, Christian Gytkjær (Johan Lædre Bjørdal 90), Yann-Erik de Lanlay (Gudmundur Thorarinsson 83)

Ubenyttet reserve: Julian Faye Lund, Alex Gersbach, Magnus Stamnestrø og Elba Rashani


Stor takk til de som skrev børs:

zaphod81, eksil, hello, libido, Der Kaiser, 1960, Oslo øst


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Anders Konradsen5,576God
01Mike Jensen5,576God
03Jonas Svensson4,715OK
04Pavel Londak4,434Under pari
05Christian Gytkjær4,004Under pari
06Jørgen Skjelvik3,864Under pari
06Yann-Erik de Lanlay3,864Under pari
08Tore Reginiussen2,713Dårlig
09Holmar Örn Eyjolfsson2,292Svært dårlig
10Pål André Helland2,142Svært dårlig
11Fredrik Midtsjø2,002Svært dårlig


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01Mike Jensen1226,00God
01Anders Konradsen1226,00God
03Jonas Svensson1125,50God
04Yann-Erik de Lanlay1025,00OK
05Pål André Helland924,50OK
05Pavel Londak924,50OK
07Fredrik Midtsjø824,00Under pari
07Holmar Örn Eyjolfsson824,00Under pari
07Tore Reginiussen824,00Under pari
10Jørgen Skjelvik723,50Under pari
10Christian Gytkjær723,50Under pari


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Rosenborg - Norrköping3 - 159115,36
02Norrköping - Rosenborg3 - 242113,82
03Rosenborg - APOEL----
04APOEL - Rosenborg----
05???----
06???----
101224,59
Snitt lagpoeng: 50,50
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 28.07.2016 13:22    Post subject: CL 2016: Rosenborg 2-1 APOEL - spillerbørs Reply with quote


Rosenborg 2 - 1 APOEL

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Kwarasey
5

Svensson
3

Reginiussen
5

Holmar
4

Skjelvik
7


Jensen
5

Konradsen
6

Midtsjø
4

Helland
3

Gytkjær
6

de Lanlay
5



Sum 11 spillere: 53     Spillersnitt: 4,82



Rosenborg [4-3-3]
Adam Larsen Kwarasey - Jonas Svensson, Tore Reginiussen, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik - Mike Jensen, Anders Konradsen, Fredrik Midtsjø (Matthias Vilhjalmsson 79) - Pål André Helland, Christian Gytkjær, Yann-Erik de Lanlay (Mushaga Bakenga 75)

Ubenyttet reserve: Pavel Londak, Johan Lædre Bjørdal, Elbasan Rashani, Alex Gersbach og Gudmundur Thorarinsson


Stor takk til de som skrev børs:

moomoo, kris0stby, Aristoteles, wendigo, BjarneS, gisp!, Mikkelsen, Clasiker, Zarm93, konrad4ever, ZOOlander, Altitude, Pokie, otters, 1960


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Jørgen Skjelvik6,607Meget god
02Christian Gytkjær5,876God
03Anders Konradsen5,606God
04Adam Larsen Kwarasey5,405OK
05Yann-Erik de Lanlay5,335OK
06Mike Jensen4,735OK
07Tore Reginiussen4,535OK
08Holmar Örn Eyjolfsson4,134Under pari
09Fredrik Midtsjø3,804Under pari
10Jonas Svensson3,473Dårlig
11Pål André Helland3,273Dårlig


BØRSENE 1-7
Spillermoomookris0stbyAristoteleswendigoBjarneSgisp!Mikkelsen
Adam Larsen Kwarasey5665645
Jonas Svensson2443545
Tore Reginiussen3554544
Holmar Örn Eyjolfsson3555244
Jørgen Skjelvik5777657
Mike Jensen4545455
Anders Konradsen6556655
Fredrik Midtsjø2444535
Pål André Helland3523323
Christian Gytkjær6766455
Yann-Erik de Lanlay5666545
1144595454514553


BØRSENE 8-15
SpillerClasikerZarm93konrad4everZOOlanderAltitudePokieotters1960
Adam Larsen Kwarasey65656565
Jonas Svensson24523333
Tore Reginiussen45544556
Holmar Örn Eyjolfsson34553554
Jørgen Skjelvik76777786
Mike Jensen45546456
Anders Konradsen75656566
Fredrik Midtsjø33532464
Pål André Helland43434334
Christian Gytkjær65666776
Yann-Erik de Lanlay65555656
115250594952545956


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01Anders Konradsen1836,00God
02Mike Jensen1735,67God
03Yann-Erik de Lanlay1535,00OK
04Adam Larsen Kwarasey515,00OK
05Jonas Svensson1434,67OK
05Jørgen Skjelvik1434,67OK
07Pavel Londak924,50OK
08Tore Reginiussen1334,33Under pari
08Christian Gytkjær1334,33Under pari
10Pål André Helland1234,00Under pari
10Fredrik Midtsjø1234,00Under pari
10Holmar Örn Eyjolfsson1234,00Under pari


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Rosenborg - Norrköping3 - 159115,36
02Norrköping - Rosenborg3 - 242113,82
03Rosenborg - APOEL2 - 153114,82
04APOEL - Rosenborg----
05???----
06???----
154334,67
Snitt lagpoeng: 51,33
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 28.07.2016 16:35    Post subject: Reply with quote

Lagde en oversikt over de spillerne som har fått karakter 8 eller høyere på RBKweb-børsen. Og som man ser av tabellene var Vilhjalmssons børssnitt på 8,89 i kampen mot Haugesund det høyeste snittet noensinne gitt til noen spillere på RBKweb-børsen. Bare to ganger tidligere har vi hatt spillere med karakter 9.


Spillere med (Storflor)karakter 9 [Magisk] på RBKweb-børsen
DatoKTKamp|BørsSpillerSnitt
23.07.16TLRosenborg 6 - 0 HaugesundMatthias Vilhjalmsson8,89
04.10.15TLStart 0 - 4 RosenborgOle Selnæs8,83
16.05.16TL Rosenborg 2 - 1 LillestrømJonas Svensson8,63
Antall:3


28 ganger på halvannet år har vi gitt karakteren 8. Oversikten sortert på spiller:


Spillere med (Storflor)karakter 8 [Strålende] på RBKweb-børsen
DatoKTKamp|BørsSpillerSnitt
25.10.15TLStrømsgodset 3 - 3 RosenborgAlexander Lund Hansen7,62
25.05.15TLStabæk 2 - 3 RosenborgAlexander Søderlund7,80
12.04.15TLHaugesund 0 - 6 RosenborgAlexander Søderlund7,50
20.08.15ELSteaua Bucuresti 0 - 3 RosenborgAndré Hansen8,32
22.05.16TLHaugesund 1 - 1 RosenborgAndré Hansen8,12
20.09.15TLMolde 1 - 0 RosenborgAndré Hansen7,50
28.05.16TLRosenborg 3 - 1 MoldeChristian Gytkjær7,70
06.04.15TLRosenborg 5 - 0 AalesundFredrik Midtsjø7,86
16.05.16TL Rosenborg 2 - 1 LillestrømFredrik Midtsjø7,83
09.08.15TLLillestrøm 0 - 5 RosenborgJohan Lædre Bjørdal7,71
24.04.16TLRosenborg 4 - 0 VikingJonas Svensson8,07
31.05.15TLRosenborg 1 - 1 TromsøJonas Svensson7,54
30.04.15TLRosenborg 3 - 2 StartMike Jensen8,40
12.04.15TLHaugesund 0 - 6 RosenborgMike Jensen8,00
09.08.15TLLillestrøm 0 - 5 RosenborgMike Jensen7,64
16.05.16TL Rosenborg 2 - 1 LillestrømMike Jensen7,50
22.11.15NMRosenborg 2 - 0 SarpsborgMike Jensen7,50
23.07.16TLRosenborg 6 - 0 HaugesundMushaga Bakenga7,58
13.09.15TLRosenborg 1-0 StabækOle Selnæs8,37
12.07.15TLRosenborg 3 - 0 OddOle Selnæs7,83
12.04.15TLHaugesund 0 - 6 RosenborgOle Selnæs7,83
17.09.15ELSt. Etienne 2 - 2 RosenborgOle Selnæs7,50
06.06.15TLVålerenga 1 - 2 RosenborgPål André Helland8,00
06.04.15TLRosenborg 5 - 0 AalesundPål André Helland7,71
28.05.16TLRosenborg 3 - 1 MoldePål André Helland7,50
16.05.15TLRosenborg 5 - 1 SandefjordTobias Mikkelsen7,86
25.04.15TLViking 1 - 4 RosenborgTobias Mikkelsen7,50
08.05.16TLRosenborg 3 - 1 StabækYann-Erik de Lanlay7,82
Antall:28


Edit: Kunne kanskje vært interessant å sett hvilke spillere som har fått karakter 3, 2 og stolpe, også? Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Katalysator
Veteran


Joined: 15 Jan 2006
Posts: 1950

PostPosted: 28.07.2016 21:06    Post subject: Reply with quote

Hadde vært interessant med en bunnliste også ja. Helland har vel muligens den laveste scoren så vidt jeg husker?
_________________
"A talented youngster from Slovakia or Norway, once doomed to slog out his career in Košice or Trondheim with occasional appearances on his national team, could now hope to play in the big leagues." - Tony Judt, Postwar
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 28.07.2016 23:09    Post subject: Reply with quote

Ja, Helland er den eneste spilleren som har fått (Storflor)karakter én siden vi begynte med børs her inne på forumet.

Spillere med (Storflor)karakter 1 [Katastrofalt] på RBKweb-børsen
DatoKTKamp|BørsSpillerSnitt
30.08.15TLTromsø 1 - 1 RosenborgPål André Helland1,37
Antall:1


Ble for mange spillere med karakter tre til å liste opp, har derfor bare tatt med de med karakter to. Hvis jeg da har fått med meg alle, så har vi hele 19 ganger hatt spillere som har spilt svært dårlig ifølge forumet:

Spillere med (Storflor)karakter 2 [Svært dårlig] på RBKweb-børsen
DatoKTKamp|BørsSpillerSnitt
12.03.16TLOdd 1 - 0 RosenborgChristian Gytkjær2,33
01.05.16TLSogndal 1 - 1 RosenborgChristian Gytkjær2,32
22.05.16TLHaugesund 1 - 1 RosenborgChristian Gytkjær1,58
01.05.16TLSogndal 1 - 1 RosenborgElba Rashani2,23
12.05.16TLStart 0 - 2 RosenborgElba Rashani2,15
20.07.16CLKNorrköping 3 - 2 RosenborgFredrik Midtsjø2,00
20.07.16CLKNorrköping 3 - 2 RosenborgHolmar Örn Eyjolfsson2,29
25.10.15TLStrømsgodset 3 - 3 RosenborgJohan Lædre Bjørdal2,38
10.12.15ELDnipro 3 - 0 RosenborgJørgen Skjelvik2,00
01.05.16TLSogndal 1 - 1 RosenborgJørgen Skjelvik1,64
02.07.15ELKVíkingur 0 - 2 RosenborgOle Selnæs2,20
05.11.15ELRosenborg 0 - 2 LazioPål André Helland2,20
20.07.16CLKNorrköping 3 - 2 RosenborgPål André Helland2,14
10.12.15ELDnipro 3 - 0 RosenborgPål André Helland2,00
30.08.15TLTromsø 1 - 1 RosenborgTobias Mikkelsen2,26
02.07.15ELKVíkingur 0 - 2 RosenborgTomas Malec2,00
05.11.15ELRosenborg 0 - 2 LazioTore Reginiussen2,20
10.12.15ELDnipro 3 - 0 RosenborgYann-Erik de Lanlay2,00
22.10.15ELLazio 3 - 1 RosenborgYann-Erik de Lanlay1,85
Antall:19
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 28.07.2016 23:15    Post subject: Reply with quote

Når det er sagt, så hadde det jo vært en fordel å ha sett dette opp mot antall kamper den enkelte spiller har spilt. Likeledes hadde det vært interessant å ha sett et totalsnitt på hver enkelt spiller siden vi begynte med børs her på forumet. Får se om jeg ikke får sett litt nærmere på dette en eller annen gang.
Back to top
View user's profile Send private message
gisp!
Legende


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 10272

PostPosted: 29.07.2016 01:07    Post subject: Reply with quote

Flott igjen, Attaboy Tommel'n opp!
Et kjapt streif nedover oversikten sier at kun André Hansen og Selnæs har gjort det godt mot internasjonal motstand.

Helland og de Lanlay oftest på bunnoversikten der.

Det hadde egentlig vært interessant med en egen oversikt over børskarakterer i europacupkamper siden Kåre tok over.
Det er en arena for læring, men lærer vi kollektivt godt nok, eller blir det for mye kosetimer slik at eksamen går i dass?
_________________
- Det er viktig å gå på banen for å være best mulig sjøl, men det er langt viktigere å gå på banen for å gjøre medspillerne gode.
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 04.08.2016 22:01    Post subject: CLK 2016: APOEL 3-0 Rosenborg - spillerbørs Reply with quote


APOEL   3 - 0   Rosenborg

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Kwarasey
5

Svensson
2

Reginiussen
5

Holmar
5

Skjelvik
5


Jensen
5

Konradsen
4

Midtsjø
2

Helland
4

Gytkjær
5

de Lanlay
5



Sum 11 spillere: 47     Spillersnitt: 4,27



Rosenborg [4-3-3]
Adam Larsen Kwarasey - Jonas Svensson, Tore Reginiussen, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik - Mike Jensen (Johan Lædre Bjørdal 87), Anders Konradsen, Fredrik Midtsjø (Matthias Vilhjalmsson 76) - Pål André Helland (Elba Rashani 81), Christian Gytkjær, Yann-Erik de Lanlay

Ubenyttet reserve: Pavel Londak, Alex Gersbach, Gudmundur Thorarinsson og Mushaga Bakenga


Stor takk til de som skrev børs:

konrad4ever, Zarm93, eksil, Juch, zaphod81, varg88, Thulian, 1960


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Christian Gytkjær5,385OK
02Mike Jensen5,135OK
03Adam Larsen Kwarasey4,885OK
03Tore Reginiussen4,885OK
03Yann-Erik de Lanlay4,885OK
06Jørgen Skjelvik4,755OK
07Holmar Örn Eyjolfsson4,505OK
08Anders Konradsen3,504Under pari
08Pål André Helland3,504Under pari
10Jonas Svensson2,252Svært dårlig
11Fredrik Midtsjø2,002Svært dårlig


BØRSENE 1-8
Spillerkonrad4everZarm93eksilJuchzaphod81varg88Thulian1960
Adam Larsen Kwarasey45555555
Jonas Svensson12222234
Tore Reginiussen66536337
Holmar Örn Eyjolfsson56335446
Jørgen Skjelvik56446454
Mike Jensen66556346
Anders Konradsen43334443
Fredrik Midtsjø21222232
Pål André Helland33334444
Christian Gytkjær66556555
Yann-Erik de Lanlay43656456
114647434052404552


SPILLERBØRS EUROPACUP 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01Anders Konradsen2245,50God
01Mike Jensen2245,50God
03Yann-Erik de Lanlay2045,00OK
04Adam Larsen Kwarasey1025,00OK
05Jørgen Skjelvik1944,75OK
06Tore Reginiussen1844,50OK
06Christian Gytkjær1844,50OK
08Pavel Londak0924,50OK
09Holmar Örn Eyjolfsson1744,25Under pari
10Jonas Svensson1644,00Under pari
10Pål André Helland1644,00Under pari
12Fredrik Midtsjø1443,50Under pari


LAGBØRS EUROPACUP 2016
#KampHUBLPSBSS
01Rosenborg - Norrköping3 - 159115,36
02Norrköping - Rosenborg3 - 242113,82
03Rosenborg - APOEL2 - 153114,82
04APOEL - Rosenborg3 - 047114,27
05???----
06???----
201444,57
Snitt lagpoeng: 50,25
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 04.08.2016 22:03    Post subject: Reply with quote

gisp! wrote:
Det hadde egentlig vært interessant med en egen oversikt over børskarakterer i europacupkamper siden Kåre tok over.
Det er en arena for læring, men lærer vi kollektivt godt nok, eller blir det for mye kosetimer slik at eksamen går i dass?


Ja, skal se om jeg ikke får ta meg tid til å se litt nærmere på dette. Har ikke akkurat vært i rett modus for å se på dette de siste dagene.
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 08.08.2016 00:34    Post subject: TL 2016: Lillestrøm 3-4 Rosenborg - spillerbørs Reply with quote

Lillestrøm 3 - 4 Rosenborg

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Kwarasey
5

Svensson
5

Bjørdal
4

Skjelvik
4

Gersbach
6


Jensen
5

Konradsen
5

Midtsjø
5

Helland
3

Gytkjær
8

de Lanlay
6




Sum 11 spillere: 56     Spillersnitt: 5,09



Rosenborg [4-3-3]
Adam Larsen Kwarasey - Jonas Svensson, Johan Lædre Bjørdal, Jørgen Skjelvik, Alex Gersbach - Mike Jensen, Anders Konradsen, Fredrik Midtsjø (Gudmundur Thorarinsson 85) - Pål André Helland (Elba Rashani 81), Christian Gytkjær (Matthias Vilhjalmsson 77), Yann-Erik de Lanlay

Ubenyttet reserve: Pavel Londak, Holmar Eyjolfsson, Magnus Stamnestrø og Mushaga Bakenga


Stor takk til de som skrev børs:

Mikkelsen, konrad4ever, Whoppa, Aristoteles, Thulian, Altitude, knøtten, JellyFish, hello, Zarm93, varg88


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Christian Gytkjær7,558Strålende
02Yann-Erik de Lanlay6,366God
03Alex Gersbach5,826God
04Mike Jensen5,455OK
05Fredrik Midtsjø5,095OK
06Adam Larsen Kwarasey4,735OK
06Jonas Svensson4,735OK
08Anders Konradsen4,645OK
09Jørgen Skjelvik4,184Under pari
010Johan Lædre Bjørdal4,004Under pari
11Pål André Helland2,733Dårlig


BØRSENE 1-5
SpillerMikkelsenkonrad4everWhoppaAristotelesThulian
Adam Larsen Kwarasey55555
Jonas Svensson54545
Johan Lædre Bjørdal45544
Jørgen Skjelvik45545
Alex Gersbach66656
Mike Jensen76646
Anders Konradsen64445
Fredrik Midtsjø64545
Pål André Helland23422
Christian Gytkjær87778
Yann-Erik de Lanlay76666
116055584957


BØRSENE 6-11
SpillerAltitudeknøttenJellyFishhelloZarm93varg88
Adam Larsen Kwarasey544545
Jonas Svensson555554
Johan Lædre Bjørdal444343
Jørgen Skjelvik445442
Alex Gersbach666665
Mike Jensen545656
Anders Konradsen455554
Fredrik Midtsjø556655
Pål André Helland322334
Christian Gytkjær778888
Yann-Erik de Lanlay667776
11545257585652


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen86146,14God
02Jonas Svensson100175,88God
03Alex Gersbach57105,70God
04Mike Jensen96175,65God
05Yann-Erik de Lanlay84155,60God
06Anders Konradsen89165,56God
07Fredrik Midtsjø88165,50God
08Matthias Vilhjalmsson77145,50God
09Tore Reginiussen65125,42OK
10Pål André Helland59115,36OK
11Holmar Örn Eyjolfsson75145,36OK
12Gudmundur Thorarinsson36075,14OK
13Jørgen Skjelvik77164,81OK
14Johan Lædre Bjørdal19044,75OK
15Christian Gytkjær60134,62OK
16Elba Rashani19053,80Under pari
-Mushaga Bakenga08018,00-
-Adam Larsen Kwarasey11025,50-
-Pavel Londak15035,00-
-Riku Riski03013,00-






LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm2 - 173116,64
12Haugesund - Rosenborg1 - 147114,27
13Rosenborg - Molde3 - 184127,00
14Bodø/Glimt - Rosenborg0 - 051124,25
15Rosenborg - Sarpsborg5 - 259124,92
16Aalesund - Rosenborg1 - 158124,83
17Rosenborg - Haugesund6 - 086136,62
18Lillestrøm - Rosenborg3 - 456115,09
19Viking - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
11242085,42
Snitt lagpoeng: 62,44
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt


Spillersnitt hjemme 2016: 6,17 (Etter 09/15 kamper)
Spillersnitt hjemme 2015: 5,58 (Etter 15/15 kamper)



Spillersnitt borte 2016: 4,67 (Etter 09/15 kamper)
Spillersnitt borte 2015: 5,34 (Etter 15/15 kamper)

Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 12.08.2016 23:00    Post subject: TL 2016: Viking 0-2 Rosenborg - spillerbørs Reply with quote

Viking 0 - 2 Rosenborg

Kampfakta      Kamptråd       Mål g målgivende



Kwarasey
7

Svensson
5

Reginiussen
5

Holmar
5

Gersbach
5


Jensen
5

Konradsen
5

Midtsjø
4

Helland
3

Gytkjær
7

Rashani
6




Sum 11 spillere: 57     Spillersnitt: 5,18



Rosenborg [4-3-3]
Adam Larsen Kwarasey - Jonas Svensson, Tore Reginiussen, Holmar Eyjolfsson, Alex Gersbach - Mike Jensen (Gudmundur Thorarinsson 81), Anders Konradsen, Fredrik Midtsjø - Pål André Helland, Christian Gytkjær (Matthias Vilhjalmsson 80), Yann-Erik de Lanlay (Elba Rashani 18)

Ubenyttet reserve: Julian Faye Lund, Johan Lædre Bjørdal, Jørgen Skjelvik og Mushaga Bakenga


Stor takk til de som skrev børs:

avtrekkeren, hello, Zarm93, Whoppa, BjarneS, konrad4ever, Aristoteles, JellyFish


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Christian Gytkjær7,387Meget God
02Adam Larsen Kwarasey6,757Meget God
03Elba Rashani6,136God
04Tore Reginiussen5,385OK
05Holmar Örn Eyjolfsson5,135OK
06Jonas Svensson5,005OK
06Mike Jensen5,005OK
08Alex Gersbach4,885OK
09Anders Konradsen4,755OK
010Fredrik Midtsjø4,384Under pari
11Pål André Helland3,003Dårlig


BØRSENE 1-8
SpilleravtrekkerenhelloZarm93WhoppaBjarneSkonrad4everAristotelesJellyFish
Adam L. Kwarasey77686776
Jonas Svensson45565555
Tore Reginiussen55575655
Holmar Eyjolfsson55565555
Alex Gersbach55564545
Mike Jensen55556545
Anders Konradsen55554644
Fredrik Midtsjø45554444
Pål André Helland33343323
Christian Gytkjær88787777
Elba Rashani66667666
115759576656595355


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen86146,14God
02Jonas Svensson105185,83God
03Alex Gersbach62115,64God
04Mike Jensen101185,61God
05Yann-Erik de Lanlay84155,60God
06Anders Konradsen94175,53God
07Matthias Vilhjalmsson77145,50God
08Fredrik Midtsjø92175,41OK
09Tore Reginiussen70135,38OK
10Holmar Örn Eyjolfsson80155,33OK
11Pål André Helland62125,17OK
12Gudmundur Thorarinsson36075,14OK
13Jørgen Skjelvik77164,81OK
14Christian Gytkjær67144,79OK
15Johan Lædre Bjørdal19044,75OK
16Elba Rashani25064,17Under pari
-Mushaga Bakenga08018,00-
-Adam Larsen Kwarasey18036,00-
-Pavel Londak15035,00-
-Riku Riski03013,00-

LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm2 - 173116,64
12Haugesund - Rosenborg1 - 147114,27
13Rosenborg - Molde3 - 184127,00
14Bodø/Glimt - Rosenborg0 - 051124,25
15Rosenborg - Sarpsborg5 - 259124,92
16Aalesund - Rosenborg1 - 158124,83
17Rosenborg - Haugesund6 - 086136,62
18Lillestrøm - Rosenborg3 - 456115,09
19Viking - Rosenborg0 - 257115,18
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
11812195,41
Snitt lagpoeng: 62,16
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt








Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 15.08.2016 23:29    Post subject: TL 2016: Rosenborg 3-1 Sogndal - spillerbørs Reply with quote

ROSENBORG  3  -  1  SOGNDAL

Kampfakta      Kamptråd       Mål g målgivende



Kwarasey
5

Svensson
6

Bjørdal
5

Holmar
5

Skjelvik
4


Midtsjø
5

Thorarinsson
6

Vilhjalmsson
6

Rashani
6

Gytkjær
5

Bakenga
5


Helland
5



Sum 12 spillere: 57     Spillersnitt: 5,25



Rosenborg [4-3-3]
Adam Larsen Kwarasey - Jonas Svensson, Johan Lædre Bjørdal, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik - Fredrik Midtsjø (Magnus Stamnestrø 61), Gudmundur Thorarinsson, Matthias Vilhjalmsson - Elba Rashani, Christian Gytkjær (Anders Konradsen 72), Mushaga Bakenga (Pål André Helland 46)

Ubenyttet reserve: Julian Faye Lund, Tore Reginiussen, Alex Gersbach og Mike Jensen


Stor takk til de som skrev børs:

Aristoteles, Makkverk, Zarm93, Whoppa og varg88


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Gudmundur Thorarinsson5,806God
01Jonas Svensson5,806God
03Elba Rashani5,606God
03Matthias Vilhjalmsson5,606God
05Adam Larsen Kwarasey5,405OK
06Fredrik Midtsjø5,205OK
06Mushaga Bakenga5,205OK
08Christian Gytkjær5,005OK
08Holmar Örn Eyjolfsson5,005OK
08Johan Lædre Bjørdal5,005OK
8Pål André Helland5,005OK
12Jørgen Skjelvik4,404Under pari


BØRSENE 1-5
SpillerAristotelesMakkverkZarm93Whoppavarg88
Adam Larsen Kwarasey66555
Jonas Svensson56666
Johan Lædre Bjørdal46555
Holmar Örn Eyjolfsson46555
Jørgen Skjelvik44455
Matthias Vilhjalmsson46657
Gudmundur Thorarinsson56666
Fredrik Midtsjø45665
Mushaga Bakenga36566
Christian Gytkjær63565
Elba Rashani45667
Pål André Helland35566
125264646768


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen86146,14God
02Jonas Svensson111195,84God
03Adam Larsen Kwarasey23045,75God
04Alex Gersbach62115,64God
05Mike Jensen101185,61God
06Yann-Erik de Lanlay84155,60God
07Matthias Vilhjalmsson83155,53God
07Anders Konradsen94175,53God
09Fredrik Midtsjø97185,39OK
10Tore Reginiussen70135,38OK
11Holmar Örn Eyjolfsson85165,31OK
12Gudmundur Thorarinsson42085,25OK
13Pål André Helland67135,15OK
14Christian Gytkjær72154,80OK
14Johan Lædre Bjørdal24054,80OK
16Jørgen Skjelvik81174,76OK
17Elba Rashani31074,43Under pari
-Mushaga Bakenga13026,50-
-Pavel Londak15035,00-
-Riku Riski03013,00-

LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm2 - 173116,64
12Haugesund - Rosenborg1 - 147114,27
13Rosenborg - Molde3 - 184127,00
14Bodø/Glimt - Rosenborg0 - 051124,25
15Rosenborg - Sarpsborg5 - 259124,92
16Aalesund - Rosenborg1 - 158124,83
17Rosenborg - Haugesund6 - 086136,62
18Lillestrøm - Rosenborg3 - 456115,09
19Viking - Rosenborg0 - 257115,18
20Rosenborg - Sogndal3 - 163125,25
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
12442315,40
Snitt lagpoeng: 62,20
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt








Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 15.08.2016 23:49    Post subject: Reply with quote

En snittkarakter på 4,80 og delt 14. plass på RBKwebs spillerbørs for toppscorer Christian Gytkjær:

Christian Gytkjær
#KampKarakterBeskrivelseSnitt
1Odd - Rosenborg2Svært dårlig2,00
2Rosenborg - Strømsgodset6God4,00
3Vålerenga - Rosenborg4Under pari4,00
4Rosenborg - Aalesund--4,00
5Rosenborg - Brann--4,00
6Tromsø - Rosenborg--4,00
7Rosenborg - Viking5OK4,25
8Sogndal - Rosenborg2Svært dårlig3,80
9Rosenborg - Stabæk6God4,17
10Start - Rosenborg--4,17
11Rosenborg - Lillestrøm4Under pari4,14
12Haugesund - Rosenborg2Svært dårlig3,88
13Rosenborg - Molde8Strålende4,33
14Bodø/Glimt - Rosenborg3Dårlig4,20
15Rosenborg - Sarpsborg4Under pari4,18
16Aalesund - Rosenborg--4,18
17Rosenborg - Haugesund6God4,33
18Lillestrøm - Rosenborg8Strålende4,62
19Viking - Rosenborg7Meget God4,79
20Rosenborg - Sogndal5OK4,80
21Brann - Rosenborg--4,80
22Rosenborg - Tromsø--4,80
23Stabæk - Rosenborg--4,80
24Rosenborg - Start--4,80
25Molde - Rosenborg--4,80
26Rosenborg - Vålerenga--4,80
27Sarpsborg - Rosenborg--4,80
28Rosenborg - Odd--4,80
29Strømsgodset - Rosenborg--4,80
30Rosenborg - Bodø/Glimt--4,80
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Next
Page 14 of 15

 
Jump to:  


Utviklet av phpBB. Tilrettelagt for RBKweb.

ANNONSE
SITATET
© 1999-2021 RBKweb