English version 
Rosenborg Web
SESONGEN 2012
 NYHETER
 KAMPER
 SPILLERE
 STATISTIKK
KLUBBEN
 HISTORIE
 KLUBBFAKTA
 MERITTER
 LERKENDAL STADION
EKSKLUSIVT
 LESESTOFF
 I GAMLE DAGER
 LEGENDER
 BILDESPESIAL
 LERKENDAL360°
MENINGER
 DEBATTFORUM
 KOMMENTAR
 DIN MENING
NYTTIG INFORMASJON
 BILLETTER
 VEIBESKRIVELSE
 BORTESUPPORTER
 INNMELDING I KJERNEN
SAMLING I BUNN
 GRATIS RBK E-POST
 MULTIMEDIA
 BOKHANDEL
 SPILL
 ANDRE I SVART-HVITT
 AUTOGRAFER
 LINKER
RBKweb
 RSS-KANAL
 ARKIV
 OM RBKweb
 ANNONSEINFORMASJON
 TA KONTAKT
 BRUK SOM STARTSIDE
SØK I ARTIKLER
- Resultatet en skandale
Skrevet av Åsmund Sjøberg, 16. februar 2006, 00:11

Bjørn Tore Kvarme syntes RBK fikk dårlig betalt.

Midtstopperen hadde ikke en altfor travel dag på jobben, men selv om RBK ikke ble presset nevneverdig, gikk man på et surt 2-0-tap.

- Resultatet er en skandale, men prestasjonen er ikke så verst. Jeg synes vi tidvis spiller bra. Det glipper to ganger og da scorer dem to mål. Det er ikke ofte man taper 2-0 når man vinner sjansestatistikken 6-1, forteller en skuffet Kvarme til rbkweb.com etter kampen..

Selv om det ble tap så synes Kvarme at Zenit ikke hadde noen overraskelser å by på, og at de spilte akkurat slik RBK forventet.

- Zenit spilte veldig likt det vi var forberedt på. To gode spisser som vi visste om før kampen, sier Kvarme, som var inblandet i foranledningen til Zenits første mål.

- De hadde ballen rundt midtstreken. Jeg fulgte en mann som jeg trodde skulle få ballen. Så blir det slått i bakrommet, og der hadde vi ingen, smiler en oppgitt midtstopper, som innser at returen blir svært vanskelig.

- Det blir veldig vrient i returen. men vi skapte en del sjanser, så vi får satse på å gjøre det på bortebane også, avslutter Bjørn Tore Kvarme som slett ikke er interessert i å ta over straffene i Rosenborg til tross for at det bommes over en lav sko fra krittmerket.

- Det skal bommes veldig mye mer før jeg prøver meg på straffer, ler midtstopperkjempen avvisende.


Utskriftsvennlig versjon Utskriftsvennlig versjon | Diskutér «- Resultatet en skandale» i forumet! Diskutér «- Resultatet en skandale» i forumet!

nyheter 
forum 

ROSENBORG-MAIL
Brukernavn:
Passord:
Gratis RBK-mail
Glemt passord?

ANNONSE
SITATET

 © 1999-2012 RBKweb