English version 
Rosenborg Web
SESONGEN 2021
 NYHETER
 KAMPER
 SPILLERE
 STATISTIKK
KLUBBEN
 HISTORIE
 KLUBBFAKTA
 MERITTER
 REKORDER
 LERKENDAL STADION
EKSKLUSIVT
 LESESTOFF
 I GAMLE DAGER
 LEGENDER
 BILDESPESIAL
MENINGER
 DEBATTFORUM
 KOMMENTAR
 DIN MENING
RBKweb
 OM RBKweb
 ANNONSEINFORMASJON
 RSS-KANAL
 ARKIV
 TA KONTAKT
SØK I ARTIKLER
Debattforum

Alle kan lese innleggene, men man må registrere seg for å delta aktivt i diskusjonene.
Everyone can read the posts, but you have to register before writing your own posts.

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   StatistikkStatistikk   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Spillerbørs
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling
View previous topic :: View next topic  
Author Message
RbkUrge
Veteran


Joined: 09 Aug 2005
Posts: 2965
Location: Oslo

PostPosted: 25.04.2016 19:17    Post subject: Reply with quote

Var åttende runde i fjor mot Mjøndalen?
_________________
Perché hai tradotto questa frase?
Back to top
View user's profile Send private message
Rexalor
Rutinert


Joined: 25 May 2009
Posts: 872
Location: Det lille utlandet

PostPosted: 25.04.2016 19:27    Post subject: Reply with quote

Jepp, dårlige minne den kampen, avskrudd alt for tidlig hele laget.
Back to top
View user's profile Send private message
larsarus
Legende


Joined: 12 Oct 2010
Posts: 10341
Location: Trolla

PostPosted: 25.04.2016 19:42    Post subject: Reply with quote

Eneste kampen jeg kom meg på i fjor. I år blir det ingen kamper...
Back to top
View user's profile Send private message
kevinpieter
Veteran


Joined: 12 Nov 2007
Posts: 1272

PostPosted: 26.04.2016 12:25    Post subject: Reply with quote

Hvor mange ganger har en RBK-spiller fått over 8 på den kollektive RBKweb-børsen? Selnæs mot Start springs to mind, men utover det? Jeg synes det er et solid kvalitetstegn for børsen at vi er såpass gniene med ikke bare 10-erne (som strengt tatt bør komme maks et par ganger i tiåret), men også de magiske 9-erne.

(Ja, jeg vet jeg kan bla meg bakover i denne tråden, men kanskje Attaboy har et excelark med karakterene eller noe.)
_________________
My meaning is bad, but my grammar is good.
Back to top
View user's profile Send private message
haavarl
Forumsjef


Joined: 10 Sep 2002
Posts: 14995
Location: Askim

PostPosted: 26.04.2016 12:35    Post subject: Reply with quote

kevinpieter wrote:
Jeg synes det er et solid kvalitetstegn for børsen at vi er såpass gniene med ikke bare 10-erne (som strengt tatt bør komme maks et par ganger i tiåret), men også de magiske 9-erne.


Ja, spillerne våre skal faen ikke komme her og tro at vi synes de er noe særlig gode!
_________________
Si ifra når det trengs - www.facebook.com/motfylla
Back to top
View user's profile Send private message
kevinpieter
Veteran


Joined: 12 Nov 2007
Posts: 1272

PostPosted: 26.04.2016 13:05    Post subject: Reply with quote

Må holde dem på tå hev, vet du. Skal ikke være noen parademarsj å lese opp RBKweb-børsen i garderoben etter kamp.
_________________
My meaning is bad, but my grammar is good.
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 26.04.2016 13:25    Post subject: Reply with quote

kevinpieter wrote:
Hvor mange ganger har en RBK-spiller fått over 8 på den kollektive RBKweb-børsen? Selnæs mot Start springs to mind, men utover det? Jeg synes det er et solid kvalitetstegn for børsen at vi er såpass gniene med ikke bare 10-erne (som strengt tatt bør komme maks et par ganger i tiåret), men også de magiske 9-erne.

(Ja, jeg vet jeg kan bla meg bakover i denne tråden, men kanskje Attaboy har et excelark med karakterene eller noe.)


17 ganger ble karakteren 8 gitt til en spiller i serien i fjor, og som du nevner fikk Selnæs karakteren 9 mot Start som hittil eneste gang. To ganger på 14 kamper i EL ble det delt ut en åtter. Aldri 9 eller 10.

I år er det bare Svensson som (én gang) har fått karakter åtte. Ingen høyere karakter er gitt.
Back to top
View user's profile Send private message
RBKSandvika
Veteran


Joined: 25 May 2004
Posts: 3097
Location: Oslo

PostPosted: 26.04.2016 14:02    Post subject: Reply with quote

Har selv tatt litt høyde for dette. Syntes vi generelt ligger kanskje litt lavt.
10 skal i mine øyne være tilnærmet umulig. Da snakker vi hattrick i en 3-0 kamp over united borte.

9'ern tipper jeg kommer til å bli gitt (i hvert fall av meg) denne sesongen til en Svensson som f.eks scorer 1 i tillegg til de 20 km+ han legger ned hver kamp. Eventuelt et saftig soloraid eller fire fra Midtsjø når gressmatta legger seg.

Time will tell!
Back to top
View user's profile Send private message
haavarl
Forumsjef


Joined: 10 Sep 2002
Posts: 14995
Location: Askim

PostPosted: 26.04.2016 14:05    Post subject: Reply with quote

RBKSandvika wrote:
9'ern tipper jeg kommer til å bli gitt (i hvert fall av meg) denne sesongen til en Svensson som f.eks scorer 1 i tillegg til de 20 km+ han legger ned hver kamp. Eventuelt et saftig soloraid eller fire fra Midtsjø når gressmatta legger seg.


I alle fall hvis det skjer i en viktig kamp mot en god motstander, og ikke for eksempel mot Byåsen i køppen ...
_________________
Si ifra når det trengs - www.facebook.com/motfylla
Back to top
View user's profile Send private message
RBKSandvika
Veteran


Joined: 25 May 2004
Posts: 3097
Location: Oslo

PostPosted: 26.04.2016 14:40    Post subject: Reply with quote

jaja, åpenbart, motstander har mye å si.
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 02.05.2016 19:02    Post subject: TL 2016: Sogndal 1-1Rosenborg - spillerbørs Reply with quote

Sogndal 1 - 1 Rosenborg

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Hansen
5

Svensson
5

Reginiussen
5

Holmar
4

Skjelvik
2


Jensen
4

Konradsen
5


Midtsjø
4

Rashani
2


Gytkjær
2

de Lanlay
3



Gersbach
5

Vilhjalmsson
5


Sum 13 spillere: 51     Spillersnitt: 3,92



Rosenborg [4-3-3]
André Hansen - Jonas Svensson, Tore Reginiussen, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik (Alex Gersbach 46) - Mike Jensen, Anders Konradsen, Fredrik Midtsjø - Elba Rashani (Matthias Vilhjalmsson 46), Christian Gytkjær, Yann-Erik de Lanlay (Gudmundur Thorarinsson 63)

Ubenyttet reserve: Pavel Londak, Johan Lædre Bjørdal og Magnus Stamnestrø


Stor takk til de som skrev børs:

Largactyl, konrad4ever, haavarl, Bye, Indreløper, hello, Zarm93, dags, Clasiker RBKSandvika, Tuggen, Aristoteles, Jakob, Søtvatten, O-Rex, Tubbytubb, Whoppa, Moody, libido, 1960, varg88, kris0stby


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Anders Konradsen5,235OK
02Jonas Svensson5,185OK
03Alex Gersbach5,145OK
04André Hansen5,095OK
04Matthias Vilhjalmsson4,825OK
06Tore Reginiussen4,505OK
07Fredrik Midtsjø4,364Under pari
08Mike Jensen4,274Under pari
08Holmar Örn Eyjolfsson4,094Under pari
10Yann-Erik de Lanlay3,413Dårlig
11Christian Gytkjær2,322Svært dårlig
12Elba Rashani2,232Svært dårlig
13Jørgen Skjelvik1,642Svært dårlig


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen5086,25God
02Jonas Svensson4886,00God
03Tore Reginiussen4585,63God
04Pål André Helland2855,60God
05Fredrik Midtsjø3975,57God
06Anders Konradsen4485,50God
07Mike Jensen4385,38OK
08Alex Gersbach1635,33OK
09Holmar Örn Eyjolfsson3775,29OK
10Yann-Erik de Lanlay4285,25OK
11Matthias Vilhjalmsson3165,17OK
12Jørgen Skjelvik3074,29Under pari
13Christian Gytkjær1953,80Under pari
-Gudmundur Thorarinsson616,00-
-Elba Rashani522,50-


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk----
10Start - Rosenborg----
11Rosenborg - Lillestrøm----
12Haugesund - Rosenborg----
13Rosenborg - Molde----
14Bodø/Glimt - Rosenborg----
15Rosenborg - Sarpsborg----
16Aalesund - Rosenborg----
17Rosenborg - Haugesund----
18Viking - Rosenborg----
19Lillestrøm - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
483915,35
Snitt lagpoeng: 60,38
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt


Back to top
View user's profile Send private message
attach
Forumsjef


Joined: 05 Jul 2005
Posts: 25183
Location: Rosenborg

PostPosted: 02.05.2016 19:05    Post subject: Reply with quote

Spesiell utvikling på grafene, må jeg si.
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 02.05.2016 19:27    Post subject: Reply with quote

Ja, meget spesielt.
Back to top
View user's profile Send private message
SeG
Veteran


Joined: 18 Mar 2011
Posts: 6886
Location: Trøndelagia

PostPosted: 02.05.2016 21:47    Post subject: Reply with quote

Hehe skal vi tro grafene så vil Stabæk få det tøft når de kommer på besøk
_________________
I have as much authority as the Pope. I just don’t have as many people who believe it.
- George Carlin -

Formerly known as STRANDerGUD
Back to top
View user's profile Send private message
haavarl
Forumsjef


Joined: 10 Sep 2002
Posts: 14995
Location: Askim

PostPosted: 03.05.2016 08:42    Post subject: Reply with quote

Blir greit med seks gode kamper på rad igjen, før neste nedtur. Hjemme mot Sarpsborg ser vanskelig ut. Håper å få med poeng, i alle fall.
_________________
Si ifra når det trengs - www.facebook.com/motfylla
Back to top
View user's profile Send private message
Whoppa
Veteran


Joined: 21 Feb 2011
Posts: 1244

PostPosted: 03.05.2016 14:57    Post subject: Reply with quote

Sånn i ettertid synes jeg at kampen mot odd var bedre enn mot sogndal. Ser de fikk samme lagbørs.
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 09.05.2016 18:23    Post subject: TL 2016: Rosenborg 3-1 Stabæk - spillerbørs Reply with quote

Rosenborg 3 - 1 Stabæk

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Hansen
5

Svensson
6

Reginiussen
6

Holmar
6

Skjelvik
6


Jensen
6

Konradsen
7


Midtsjø
7

Thorarinsson
6


Gytkjær
6

de Lanlay
8



Sum 11 spillere: 69     Spillersnitt: 6,27



Rosenborg [4-3-3]
André Hansen - Jonas Svensson, Tore Reginiussen, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik - Mike Jensen, Anders Konradsen, Fredrik Midtsjø (Elba Rashani 72) - Gudmundur Thorarinsson, Christian Gytkjær (Matthias Vilhjalmsson 76), Yann-Erik de Lanlay (Riku Riski 81)

Ubenyttet reserve: Pavel Londak, Johan Lædre Bjørdal, Alex Gersbach og Magnus Stamnestrø


Stor takk til de som skrev børs:

Aristoteles, Brødsmula, konrad4ever, varg88, Moody, otters, Zarm93, pingvin, Silkesvarten, Zzyzx, haavarl, Jakob, Makkverk, 1960, RBKSandvika, ReBoK, Juch


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Yann-Erik de Lanlay7,828Strålende
02Fredrik Midtsjø6,827Meget god
03Anders Konradsen6,537Meget god
04Jonas Svensson6,416God
05Mike Jensen6,296God
06Holmar Örn Eyjolfsson6,066God
07Gudi Thorarinsson5,716God
08Christian Gytkjær5,656God
08Tore Reginiussen5,656God
10Jørgen Skjelvik5,596God
11André Hansen5,475OK


BØRSENE 1-8
AristotelesBrødsmulakonrad4varg88MoodyottersZarm93pingvin
André Hansen85555655
Jonas Svensson86677666
Tore Reginiussen85667555
Holmar Eyjolfsson86666656
Jørgen Skjelvik84566655
Mike Jensen86766677
Anders Konradsen86758778
Fredrik Midtsjø86777678
Gudi Thorarinsson85565565
Christian Gytkjær85666656
Yann-Erik de Lanlay97878888
118961686771676669


BØRSENE 9-17
SpillerSilkesvartZzyzxhaavarlJakobMakkverk1960RBKSandReBoKJuch
André Hansen556655566
Jonas Svensson767756766
Tore Reginiussen566745556
Holmar Eyjolfsson666666666
Jørgen Skjelvik566646656
Mike Jensen667646766
Anders Konradsen666656776
Fredrik Midtsjø777766866
Gudi Thorarinsson666646765
Christian Gytkjær666545655
Yann-Erik de Lanlay887878987
11676870705465736665


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen5596,11God
02Jonas Svensson5496,00God
03Fredrik Midtsjø4685,75God
04Anders Konradsen5195,67God
04Tore Reginiussen5195,67God
06Pål André Helland2855,60God
07Yann-Erik de Lanlay5095,56God
08Mike Jensen4995,44OK
09Holmar Örn Eyjolfsson4385,38OK
10Alex Gersbach1635,33OK
11Matthias Vilhjalmsson3165,17OK
12Jørgen Skjelvik3684,50OK
13Christian Gytkjær2564,17Under pari
-Gudmundur Thorarinsson1226,00-
-Elba Rashani522,50-


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg----
11Rosenborg - Lillestrøm----
12Haugesund - Rosenborg----
13Rosenborg - Molde----
14Bodø/Glimt - Rosenborg----
15Rosenborg - Sarpsborg----
16Aalesund - Rosenborg----
17Rosenborg - Haugesund----
18Viking - Rosenborg----
19Lillestrøm - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
5521025,46
Snitt lagpoeng: 61,33
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt


Back to top
View user's profile Send private message
Der Kaiser
Rutinert


Joined: 22 Jun 2013
Posts: 589
Location: Norway

PostPosted: 09.05.2016 18:37    Post subject: Reply with quote

Er vi ikke alt for strenge? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Whoppa
Veteran


Joined: 21 Feb 2011
Posts: 1244

PostPosted: 09.05.2016 18:43    Post subject: Reply with quote

attach wrote:
Spesiell utvikling på grafene, må jeg si.

STRANDerGUD wrote:
Hehe skal vi tro grafene så vil Stabæk få det tøft når de kommer på besøk

Very Happy Tommel'n opp!
Back to top
View user's profile Send private message
SeG
Veteran


Joined: 18 Mar 2011
Posts: 6886
Location: Trøndelagia

PostPosted: 09.05.2016 23:58    Post subject: Reply with quote

Den grafen er skummel RBK Very Happy
_________________
I have as much authority as the Pope. I just don’t have as many people who believe it.
- George Carlin -

Formerly known as STRANDerGUD
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 15.05.2016 02:19    Post subject: TL 2016: Start 0-2 Rosenborg - spillerbørs Reply with quote

Start 0 - 2 Rosenborg

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Hansen
6

Svensson
6

Reginiussen
5

Holmar
5

Skjelvik
4


Thorarinsson
4

Konradsen
5


Midtsjø
4

Rashani
2


Vilhjalmsson
7

de Lanlay
5



Gersbach
5


Sum 12 spillere: 58     Spillersnitt: 4,83



Rosenborg [4-3-3]
André Hansen - Jonas Svensson, Tore Reginiussen (Alex Gersbach 59), Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik - Fredrik Midtsjø, Anders Konradsen, Gudmundur Thorarinsson (Magnus Stamnestrø 67) - Elba Rashani (Christian Gytkjær 65), Matthias Vilhjalmsson, Yann-Erik de Lanlay

Ubenyttet reserve: Pavel Londak, Johan Lædre Bjørdal og Riku Riski


Stor takk til de som skrev børs:

hello, haavarl, Oppmannen, pingvin, zinedinestrand, gisp!, konrad4ever, 1960, Zarm93, Makkverk, Zorac, Silkesvarten, LarsG


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Matthias Vilhjalmsson6,547Meget god
02André Hansen6,086God
03Jonas Svensson5,926God
04Alex Gersbach5,315OK
05Holmar Örn Eyjolfsson5,085OK
05Tore Reginiussen5,085OK
07Yann-Erik de Lanlay4,855OK
08Anders Konradsen4,775OK
09Fredrik Midtsjø4,154Under pari
10Gudi Thorarinsson3,854Under pari
11Jørgen Skjelvik3,694Under pari
12Elba Rashani2,152Svært dårlig


BØRSENE 1-6
SpillerhellohaavarlOppmannenpingvinzinedinestrandgisp!
André Hansen656665
Jonas Svensson657666
Tore Reginiussen556565
Holmar Eyjolfsson556565
Jørgen Skjelvik344354
Gudi Thorarinsson355334
Anders Konradsen455565
Fredrik Midtsjø446345
Elba Rashani332213
Matthias Vilhjalmsson667666
Yann-Erik de Lanlay456555
Alex Gersbach555565
12545765546058


BØRSENE 7-13
Spillerkonrad4ever1960Zarm93MakkverkZoracSilkesvartenLarsG
André Hansen6767766
Jonas Svensson6655766
Tore Reginiussen5554555
Holmar Eyjolfsson5554555
Jørgen Skjelvik5344333
Gudi Thorarinsson4434444
Anders Konradsen5444555
Fredrik Midtsjø5432455
Elba Rashani3221222
Matthias Vilhjalmsson6777777
Yann-Erik de Lanlay5544555
Alex Gersbach6653666
1261585349605959


SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen61106,10God
02Jonas Svensson60106,00God
03Anders Konradsen56105,60God
03Tore Reginiussen56105,60God
05Pål André Helland2855,60God
06Fredrik Midtsjø5095,56God
07Yann-Erik de Lanlay55105,50God
08Mike Jensen4995,44OK
09Matthias Vilhjalmsson3875,43OK
10Holmar Örn Eyjolfsson4895,33OK
11Gudmundur Thorarinsson1635,33OK
12Alex Gersbach2145,25OK
13Jørgen Skjelvik4094,44Under pari
14Christian Gytkjær2564,17Under pari
15Elba Rashani732,33Svært dårlig


LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm----
12Haugesund - Rosenborg----
13Rosenborg - Molde----
14Bodø/Glimt - Rosenborg----
15Rosenborg - Sarpsborg----
16Aalesund - Rosenborg----
17Rosenborg - Haugesund----
18Viking - Rosenborg----
19Lillestrøm - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
6101145,39
Snitt lagpoeng: 61,00
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt






*Klikk på tabellene for større bilder.
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 17.05.2016 22:12    Post subject: TL 2016: Rosenborg 2-1 Lillestrøm - spillerbørs Reply with quote

Rosenborg 2 - 1 Lillestrøm

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Hansen
6

Svensson
9

Holmar
6

Skjelvik
6

Gersbach
7


Jensen
8

Vilhjalmsson
6


Konradsen
7

Midtsjø
8


Gytkjær
4

de Lanlay
6



Sum 11 spillere: 73     Spillersnitt: 6,64



Rosenborg [4-3-3]
André Hansen - Jonas Svensson, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik, Alex Gersbach - Mike Jensen, Matthias Vilhjalmsson, Anders Konradsen - Fredrik Midtsjø, Christian Gytkjær (Gudmundur Thorarinsson 81), Yann-Erik de Lanlay

Ubenyttet reserve: Pavel Londak, Mikael Dorsin, Johan Lædre Bjørdal, Magnus Stamnestrø, Elba Rashani og Riku Riski


Stor takk til de som skrev børs:

sidney, Der Kaiser, Aristoteles, pingvin, hello, haavarl, Bye, attach, Oppmannen, Whoppa, Mikkelsen, larsarus, Brødsmula, konrad4ever, otters, 1960, zaphod81, v_olden, Brooklynlol, avtrekkeren, O-Rex, Makkverk, dags, Zarm93


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01Jonas Svensson8,639Magisk
02Fredrik Midtsjø7,838Strålende
03Mike Jensen7,508Strålende
04Alex Gersbach6,887Meget god
04Anders Konradsen6,887Meget god
05Yann-Erik de Lanlay6,136God
07Jørgen Skjelvik6,046God
07Matthias Vilhjalmsson6,046God
09André Hansen5,836God
10Holmar Örn Eyjolfsson5,676God
11Christian Gytkjær3,584Under pari




SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01Jonas Svensson69116,27God
02André Hansen67116,09God
03Fredrik Midtsjø58105,80God
04Anders Konradsen63115,73God
05Mike Jensen57105,70God
06Tore Reginiussen56105,60God
07Alex Gersbach28055,60God
07Pål André Helland28055,60God
09Yann-Erik de Lanlay61115,55God
10Matthias Vilhjalmsson44085,50God
11Holmar Örn Eyjolfsson54105,40OK
12Gudmundur Thorarinsson16035,33OK
13Jørgen Skjelvik46104,60OK
14Christian Gytkjær29074,14Under pari
15Elba Rashani07032,33Svært dårlig




LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm2 - 173116,64
12Haugesund - Rosenborg----
13Rosenborg - Molde----
14Bodø/Glimt - Rosenborg----
15Rosenborg - Sarpsborg----
16Aalesund - Rosenborg----
17Rosenborg - Haugesund----
18Viking - Rosenborg----
19Lillestrøm - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
6831255,51
Snitt lagpoeng: 62,09
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt




*Klikk på tabellene for større bilder.
Back to top
View user's profile Send private message
2mas
Sjef


Joined: 06 Sep 2002
Posts: 54205
Location: Trondhjem

PostPosted: 19.05.2016 14:52    Post subject: Reply with quote

Grei dominans på VG-børsen:

1. Fredrik Midtsjø, Rosenborg 6,10 (10)
2. Jonas Svensson, Rosenborg 6,09 (11)
3. Mike Jensen, Rosenborg 6,00 (10)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 23.05.2016 19:12    Post subject: TL 2016: Haugesund 1-1 Rosenborg - spillerbørs Reply with quote

Haugesund 1 - 1 Rosenborg

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Hansen
8

Svensson
5

Bjørdal
4

Holmar
4

Skjelvik
4


Jensen
4

Vilhjalmsson
4


Konradsen
6

Midtsjø
3


Gytkjær
2

Riski
3



Sum 11 spillere: 47     Spillersnitt: 4,27



Rosenborg [4-3-3]
André Hansen - Jonas Svensson, Johan Lædre Bjørdal, Holmar Eyjolfsson, Jørgen Skjelvik - Mike Jensen, Matthias Vilhjalmsson, Anders Konradsen - Fredrik Midtsjø, Christian Gytkjær, Yann-Erik de Lanlay (Riku Riski 28)

Ubenyttet reserve: Pavel Londak, Mikael Dorsin, Alex Gersbach, Gudmundur Thorarinsson, Magnus Stamnestrø og Elba Rashani


Stor takk til de som skrev børs:

Tubbytubb, RBKSandvika, Bye, Tuggen, SuperTimCahill, Aristoteles, haavarl, gucci, LarsG, Kleviño, Der Kaiser, Zarm93, Søtvatten, Makkverk, Knowrud, 1960, O-Rex, konrad4ever, varg88, libido, joakleis, Oslo øst, Whoppa, Megafritz, Et bilde tå'n, Juch


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01André Hansen8,128Strålende
02Anders Konradsen5,736God
03Jonas Svensson4,545OK
04Mike Jensen4,424Under pari
05Matthias Vilhjalmsson4,234Under pari
06Jørgen Skjelvik3,854Under pari
07Holmar Örn Eyjolfsson3,774Under pari
08Johan Lædre Bjørdal3,654Under pari
09Riku Riski3,383Dårlig
10Fredrik Midtsjø3,233Dårlig
11Christian Gytkjær1,582Svært dårlig




SPILLERBØRS 2016
#SpillerPTKSnittBeskrivelse
01André Hansen75126,25God
02Jonas Svensson74126,17God
03Anders Konradsen69125,75God
04Tore Reginiussen56105,60God
05Alex Gersbach28055,60God
05Pål André Helland28055,60God
07Fredrik Midtsjø61115,55God
07Mike Jensen61115,55God
07Yann-Erik de Lanlay61115,55God
10Matthias Vilhjalmsson48095,33OK
11Gudmundur Thorarinsson16035,33OK
12Holmar Örn Eyjolfsson58115,27OK
13Jørgen Skjelvik50114,55OK
14Christian Gytkjær31083,88Under pari
15Elba Rashani07032,33Svært dårlig
-Johan Lædre Bjørdal04014,00-
-Riku Riski03013,00-




LAGBØRS 2016
#KampHUBLPSBSS
01Odd - Rosenborg1 - 047123,92
02Rosenborg - Strømsgodset1 - 066116,00
03Vålerenga - Rosenborg0 - 263115,73
04Rosenborg - Aalesund1 - 065115,91
05Rosenborg - Brann3 - 064115,82
06Tromsø - Rosenborg1 - 257115,18
07Rosenborg - Viking4 - 070116,36
08Sogndal - Rosenborg1 - 151133,92
09Rosenborg - Stabæk3 - 169116,27
10Start - Rosenborg0 - 258124,83
11Rosenborg - Lillestrøm2 - 173116,64
12Haugesund - Rosenborg1 - 147114,27
13Rosenborg - Molde----
14Bodø/Glimt - Rosenborg----
15Rosenborg - Sarpsborg----
16Aalesund - Rosenborg----
17Rosenborg - Haugesund----
18Viking - Rosenborg----
19Lillestrøm - Rosenborg----
20Rosenborg - Sogndal----
21Brann - Rosenborg----
22Rosenborg - Tromsø----
23Stabæk - Rosenborg----
24Rosenborg - Start----
25Molde - Rosenborg----
26Rosenborg - Vålerenga----
27Sarpsborg - Rosenborg----
28Rosenborg - Odd----
29Strømsgodset - Rosenborg----
30Rosenborg - Bodø/Glimt----
7301365,40
Snitt lagpoeng: 60,83
LP=Lagpoeng - SB= Spillere benyttet (Spillere med over 30 min) - SS= Spillersnitt

Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9466

PostPosted: 26.05.2016 23:48    Post subject: NM 2016: Rosenborg 3-1 Nest-Sotra - spillerbørs Reply with quote

Rosenborg 3 - 1 Nest-Sotra

Kampfakta      Kamptråd      Mål og målgivende



Hansen
7

Reitan
4

Bjørdal
4

Skjelvik
4

Gersbach
5


Stamnestrø
4

Thorarinsson
4


Midtsjø
6

Rashani
3


Vilhjalmsson
5

Riski
4



Sum 11 spillere: 50     Spillersnitt: 4,55



Rosenborg [4-3-3]
André Hansen - Erlend Reitan, Johan Lædre Bjørdal, Jørgen Skjelvik, Alex Gersbach - Magnus Stamnestrø, Gudmundur Thorarinsson (Anders Konradsen 63), Fredrik Midtsjø (Mike Jensen 63) - Elba Rashani (Pål André Helland 72), Matthias Vilhjalmsson, Riku Riski

Ubenyttet reserve: Julian Faye Lund, Jonas Svensson, Holmar Eyjolfsson og Christian Gytkjær


Stor takk til de som skrev børs:

haavarl, Aristoteles, konrad4ever, wendigo, hello, XChrisX, DonQuiote, Zarm93, Et bilde tå'n


KAMPBØRSENE OPPSUMMERT
#SpillerSnittKarakter ≈Beskrivelse
01André Hansen6,897Meget god
02Fredrik Midtsjø5,566God
03Matthias Vilhjalmsson5,115OK
04Alex Gersbach4,785OK
05Gudmundur Thorarinsson4,114Under pari
05Johan Lædre Bjørdal4,114Under pari
07Erlend Reitan4,004Under pari
07Jørgen Skjelvik4,004Under pari
07Magnus Stamnestrø4,004Under pari
10Riku Riski3,894Under pari
11Elba Rashani2,893Svært dårlig
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Next
Page 13 of 15

 
Jump to:  


Utviklet av phpBB. Tilrettelagt for RBKweb.

ANNONSE
SITATET
© 1999-2021 RBKweb